Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Бред Пит ги виде децата прв пат по разделбата од Анџелина Џоли

Бред Пит ги виде децата прв пат по разделбата од Анџелина Џоли

SHARE

Бред Пит живее разделен од Анџелина Џоли и децата официјално од 19-ти септември, кога актерката поднесе документи за развод.

А, прв пат по вестите за разделбата актерот ги видел своите деца.

52-годишниот Бред наводно ги бидел своите деца во неговиот дом, но во придружба на социјален работник.

Само за потсетување Бранџелина добија привремено заедничко старателство над 7-те деца.

Бред Пит, Анџелина Џоли со децата

РЕКЛАМИ:
Loading...