Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Бред Пит сепак е вмешан: Нови детали за разводот на Џенифер Анистон

Бред Пит сепак е вмешан: Нови детали за разводот на Џенифер Анистон

SHARE

Откако Џенифер Анистон објави дека се разведува од Џастин Теро, во медиумите се појавија разни информации кои ги дадоа блиски пријатели до славниот пар.

Како што пишува „US Weekly“ бракот на актерката се распаднал моментот кога нејзиниот сопруг пронашол романтично писмо од Бред Пит испратено пред 10-години, кое Џенифер сеуште го чува.

Иако актерката се обидела да му објасни на Џастин дека тоа не значи ништо, актерот се чуствувал многу несигурно и тоа ги нарушило нивните односи.