Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Бремена и сингл: Кајли Џенер раскина со момчето!?

Бремена и сингл: Кајли Џенер раскина со момчето!?

SHARE

Нови шокови во семејството Кардашијан-Џенер.

Како што пренесува порталот HollywoodLife.com, Кајли Џенер го оставила своето момче Тревис Скот, со кого го очекува првото дете.

Според извори блиски до реалити ѕвездата, таа го оставила раперот бидејќи тој неколку пати досега ја изневерил.

Ова предизвикало несигурност кај Кајли која е бремена и решила сама да го одгледува детето.

Што навистина се случува во нејзиниот живот останува да видиме.