Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Бремената Кајли Џенер на насловна!

Бремената Кајли Џенер на насловна!

SHARE

Кајли Џенер наводно е во петтиот месец од бременоста и со нејзиното момче Тревис Скот очекуваат ќерка.

Иако никој од семејството ги нема потврдено овие информации, реалити ѕвездата со месеци се нема појавено во јавност, а ја нема и на Божиќната честитка на семејството Кардашијан-Џенер.

Сепак Кајли реши да го прекине медиумскиот молк и се појави на насловната на списанието „Love“.

На истата таа позира во црвен џемпер, а во крупен кадар е нејзиното лице.

Инаку станува збор за фотографија која ја направила нејзината сестра Кендал Џенер.

Од неодамна Клое ја потврди својата бременост, па светото истото го очекува и од Кајли.

РЕКЛАМИ:
Loading...