Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Бремената Криси Теиген гола прави салата (фото)

Бремената Криси Теиген гола прави салата (фото)

SHARE

Криси Теиген е позната по тоа што обожува да готви, а тоа го потврдуваат и нејзините готвачи.

Моделот која е бремена со второто дете на Инстаграм објави фотографија на која позира гола додека прави салата.

Градите ги прекри со емоџис, а насмевката на лицето кажува колку таа сака салата.

Многумина сметаат дека ова однесување е недолично за трудница, ќе се согласите?

РЕКЛАМИ: ---