Home ШОУ БИЗз Балкан Бугарската пејачка Гергана повеќе не изгледа вака (фото)

Бугарската пејачка Гергана повеќе не изгледа вака (фото)

SHARE

Иако и денеска важи за голема ѕвезда во Бугарија, таа беше вистинска сензација пред десетина години.

Во 2003-та година, кога таа ја отпеа песната „Те губам бавно“, која беше огромен хит, Гергана стана Балканска атракција.

Но, како изгледа денеска?

Низ фотографиите на нејзиниот Фејсбук профил може да се види фотографија со Кеба.

На истата таа напишала: „Со еден прекрасен и талентиран маж“.

гергана

Вака звучеше нејзиниот голем хит од 2003 година: