Home ШОУ БИЗз Ѕвезди „Chi“ објави први фотки од бремената Кејт Мидлтон во бикини

„Chi“ објави први фотки од бремената Кејт Мидлтон во бикини

SHARE

Италијанското списание „Chi“ најави и објави фотографии од бремената Кејт Мидлтон во бикини.

Како што вели претставник од палатата за односи со јавноста, фотографиите се направени од далеку, додека парот уживал на карипскиот остров Мистик.

– Ова е директно кршење на приватноста на овој пар, изјавил портпаролот.

„Chi“ минатата година објави фотографии од војводката во топлес додека со принцот Вилијам беа на одмор во Франција не долго откако ги објави француското списание „Closer“.

РЕКЛАМИ:
Loading...