Home ЗАБАВА Интернет Чичковците се закон: Зад оваа фотографија се крие интересна приказна

Чичковците се закон: Зад оваа фотографија се крие интересна приказна

SHARE

Дали знаевте дека чичковците имаат супер моќи? Не?

Тогаш не сте го запознале ова фантастично момче кое реши да и пружи поддршка на својата мала внука.

Имено, ова девојче сакало да оди во кино во својот омилен костим на принцеза.

Но, малку се срамела да отиде во таква гардероба, па нејзиниот чичко решил да ја поддржи.

„Се солидаризирал“ и облекол фустан за голема принцеза. Секако, со задолжителната торбичка.

Овој необичен тандем со причина го привлекол вниманието во холот на киното.

Чичко и внука

РЕКЛАМИ:
Loading...