Home LIFE STYLE Мода и Убавина Чии се овие „Сунѓер Боб“ чевли? (фото)

Чии се овие „Сунѓер Боб“ чевли? (фото)

SHARE

Таа обожува да носи необични обувки.

Без разлика дали се во прашање патики, чизми или чевли, таа се труди да биде единствена.

Сега се прошета низ лондонските улици со чевли со нацртан еден од омилените ликови на децата ширум светот.

Да не должиме многу, се работи за манекенката Џуди Марш, истата девојка која пред еден месец се прошета во чевли во облик на чајник. Сега го „облече Сунѓерот Боб“.

По се изгледа дека таа ужива да носи екстравагантна облека, а ако продолжи вака ќе влезе во историјата како девојка која се прошетала во најнеобичните чевли.

Прашањето е, што е следно!

 

РЕКЛАМИ:
Loading...