Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца Ражнатовиќ го шутна, Богдан забалежан како се сели од вилата на...

Цеца Ражнатовиќ го шутна, Богдан забалежан како се сели од вилата на бившата

24
реклама:Лето во Банско

Со идентична изјава од двајцата дека не се повеќе во врска но дека ќе останат пријатели Цеца Ражнатовиќ и Богдан Срејовиќ потврдија дека љубовта заврши.

Во меѓувреме Богдан бил забележан како се сели од вилата на цеца во нов изнајмен стан но засега нема никакви детали за причината заради која тие се разделиле.

Раскинувањето се случи веднаш по егзотичното патување на Цеца на Малдивите каде што беше со свои пријатели.

Дали во меѓувреме Богдан бил неверен или направил друга грешка ќе почекаме извесно време…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------