Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца Ражнатовиќ направи вистинско изненадување во „Ѕведите на Гранд“ и изненади една...

Цеца Ражнатовиќ направи вистинско изненадување во „Ѕведите на Гранд“ и изненади една госпоѓа од публиката (фото +видео)

реклама:Велигден со Стаф

Во последното вчерашно издание на музичкото талент шоу „Ѕвездите на Гранд“, Цеца Ражнатовиќ повторно ја изненади публиката со еден гест.

Имено извесна госпоѓа Новка која веќе неколку години е дел од пибликата во студио повеќе од две години ја очекувала чантата која Јелена Карлеуша додека беше дел од жирито и ја вети јавно во емисија.

Но бидејки Јелена не го исполни ветувањето, Цеца заедно со продукцијата решија да и ја исполнат желбата и на Новка да и подарат чанта од крокодилска кожа…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------