Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца Ражнатовиќ никогаш по провокативна?! Дотерана во базен мокра и секси, фановите...

Цеца Ражнатовиќ никогаш по провокативна?! Дотерана во базен мокра и секси, фановите во транс (видео)

реклама:G Natural

Без да напише дали се работи за нов спот или видео за комерцијални потреби, сепак Цеца објави видео на својот Инстаграм профил во кој нашминкана и дотерана во фустан тотално мокра плива во базен.

Дека изгледа секси веднаш и коментираа нејзините фанови кои ја опсипаа со куп позитивни коментари и лајкови…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------