Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца за насловитре во порталите: „Дали треба на базен да одам во...

Цеца за насловитре во порталите: „Дали треба на базен да одам во бунда?“

реклама:G Natural

Во вчерашно интервју за една телевизија пред почеток на нејизниот настап Цеца Ражнатовиќ одговараше на неколку прашања кои новинарот и ги постави во интервју со неа.

Меѓу другото она што беше нај интересно и се најде на социјалните мрежи е делот каде Цеца прокоментира за насловите: „Цеца во бикини на базен“, каде што таа се насмеа и праша: „Дали треба на базен да одам во бунда?“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------