Home INFO Да може, Цеца би ја запалила оваа фотографија

Да може, Цеца би ја запалила оваа фотографија

SHARE
Foto: Youtube/printscreen

Скоро сите јавни личности имаат фотографии од младоста кои не им се баш драги.

Неодамна, на Инстаграм осамна ретро фотка од Цеца Ражњатовиќ, која таа радо би ја запалила.

Разголена и со опинок во рака, вака изгледала пејачката на почетокот од својата кариера!

View this post on Instagram

#cecaraznatovic #estradni_bromazepam

A post shared by estradni_bromazepam (@estradni_bromazepam) on

РЕКЛАМИ:
Loading...