Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Да се разведувам! Јелена Карлеуша со прво појавување во јавност по нападот

Да се разведувам! Јелена Карлеуша со прво појавување во јавност по нападот

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша се појави на јавен настан за првпат откако нејзиниот сопруг Душко Тошиќ ја нападна неа и нејзиниот пријател во семејната вила на Дедиње, според српските медиуми. Таа присуствуваше на изборот Мис Србија 2024 како претседателка на жирито.


Карлеуша се појави во стилот на Мерлин Монро, облечена целосно во бело, и изјави:

„Чест ми е да бидам претседателка на жирито. Србија е позната по убавите жени. Себеси не се сметам за убава, но за забавна и интересна жена. Мислам дека светот би бил совршен кога жените би владееле, а мажите би служеле за продолжување на видот.“

Таа исто така спомна дека нејзината ќерка Ника неодамна ја испратила на матура и во Германија, каде што е со нејзиниот татко. Карлеуша потврди дека е во процес на спогодбен развод со Тошиќ.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------