Home ШОУ БИЗз Балкан Далеку од очите на јавноста: Еве како изгледа Наташа Беквалац во 7...

Далеку од очите на јавноста: Еве како изгледа Наташа Беквалац во 7 месец од бременоста

1897
0
SHARE

Наташа Беквалац наскоро ќе стане мајка по втор пат.

Поради нејзината состојба пејачката е далеку од очите на јавноста, а престана да работи во 5-от месец од бременоста.

Иако Наташа се обидува да се скрие, сепак папараците успеаа да ја фотографиираат.

Пејачката изгледа одлично!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here