Home INFO Дали Анџелина Џоли е во врска со познатиот рапер?

Дали Анџелина Џоли е во врска со познатиот рапер?

реклама:Лето во Банско

По разводот со Бред Пит, четириесет и шест годишната Анџелина Џоли многупати беше порзувана со познати момци.

Овојпат, актуелно е нејзиното пријателство со помлад рапер, за кој медиумите шпекулираат дека можеби тој е нејзиното ново момче.

Џоли и петнаесет години помладиот музичар The Weeknd првпат беа видени заедно на вечера во јуни, а подоцна таа посети негов концерт заедно со децата.

Овојпат Џоли и The Weeknd беа фотографирани заедно додека заминуваат од ресторан во Санта Моника.

Дали е ова само пријателство или на повидок е нов љубовен пар, останува да видиме.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------