Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дали е трудна Марија Шерифовиќ?

Дали е трудна Марија Шерифовиќ?

реклама:Лето во Банско

Веста дека пејачката Марија Шерифовиќ е бремена го обиколи целиот балкан и сите портали ја пренесуваат во најразличен контекст.

Но без да остават подолго време за шпекулации веднаш се огласи тимот на пејачката и категорично ја негираше оваа информација:

-Оваа информација не е вистина. Бременоста не е нешто што може да се сокрие. Изворот ве излажал, изјавија од тимот на Марија Шерифовиќ.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------