Home INFO Дали ја препознавате? Ова слатко девојче денес е вистинска секс бомба!

Дали ја препознавате? Ова слатко девојче денес е вистинска секс бомба!

реклама:G Natural

Емили Ратајковски е британска актерка и модел која славата ја постигна по појавувањето во видеото за песната „Blurred Lines“.

Редовно на Инстаграм побјавува провокативни фотографии и нејчесто е разголена, па со тоа предизвикува воздишки кај огромниот број фанови.

На фотографијата подолу погледнете како оваа убавица изгледала во детството.

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“