Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Дали ова е најлошиот црвен тепих во историјата на BRIT Awards!?

Дали ова е најлошиот црвен тепих во историјата на BRIT Awards!?

SHARE

Синоќа во Лондон се одржаа британските музички награди, манифестација на која присуствуаа најголемите ѕвезди на денешницата.

Црвениот тепих на BRIT Awards 2018 изобилуваше со раскошни, од една страна и обични тоалети од друга.

Рита имаше свој „принцеза момент“ додека чекореше во бел фустан со пердуви, а Дуа Липа го постигна истиот ефект со розов фустан од тул.

Ели Голдинг се одлучи за црвено мини со големи раменици, додека Кајли Миног се појави во свилен фустан и црвен мантил.

Што носеа останатите ѕвезди и зошто модните критичари сметаат дека ова е најлошиот црвен тепих во историјата на британските награди, погледнете низ фотографиите.

РЕКЛАМИ: ---