Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Дама во црвено: Путин несакајќи ја покажа новата девојка (видео)

Дама во црвено: Путин несакајќи ја покажа новата девојка (видео)

SHARE

Последната снимка од Владимир Путик која се појави во јавност е доказ за неговата мистериозна партнерка.

Снимката е направена на северот во Русија, каде рускиот претседател е на одмор.

На видеото се гледа моментот кога тој го паркира својот автомобил пред манастирот Спасо-Преображенски и ја отвора задната врата за женска личност во црвен фустан, која со прстот му покажува кон фотографите.

Путин брзо ја затвора вратата како да нема никој во автомобилот и во манастирот влегува сам.

Многумина нагаѓаат дека станува збор за неговата нова девојка.

Сомнежот го поттикна и тоа што скоро сите руски телевизии го исфрлија тој исечок од веста за Путин.

РЕКЛАМИ:
Loading...