Home ЗАБАВА Дамите и се благодарни: Фитнес ѕвезда ја покажa вистинската слика на „совршеното“...

Дамите и се благодарни: Фитнес ѕвезда ја покажa вистинската слика на „совршеното“ тело

174
0
SHARE

Уште една фитнес ѕвезда на Инстаграм реши да ја прикаже вистинската слика на „совршеното“ тело.

Жанел Фланаган, 40-годишна мајка на четири деца, има повеќе од 40.000 следбеници кои и се воодушевуваат на нејзината фигура.

И покрај тоа што таа има навистина одлично тело, Жанел реши да покаже дека не е се како што изгледа.

Многу жени и се благодарни поради овие фотографии, погледнете.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here