Home ШОУ БИЗз Балкан Дара Бубамара ги објави љубовните пораките од новиот дечко

Дара Бубамара ги објави љубовните пораките од новиот дечко

SHARE

Дара Бубамара не крие дека после раскинувањето со кошаркарот Душко Буниќ повторно е среќно вљубена.

Иако сеуште не го открива неговиот идентитет, тоа не ја спречува во јавност да ја покаже нивните пораки.

Пејачката на Инстаграм објави што си пишува со љубениот за добра ноќ.

РЕКЛАМИ: ---