Home ШОУ БИЗз Балкан Дара Бубамара во базен: Големите гради не и дозволуваат да потоне (фото)

Дара Бубамара во базен: Големите гради не и дозволуваат да потоне (фото)

4530
0
SHARE

Дара Бубамара е горда на своите големи гради, но понекогаш знае да се пошегува на нивна сметка.

Пејачката на социјалните мрежи објави фотографија од базен на која лежи на грб.

Под истата, Дара напиша:

„Никогаш нема да потонам“.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here