Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Дејвид Бекам и изгради замок за принцези на малата Харпер

Дејвид Бекам и изгради замок за принцези на малата Харпер

SHARE

Дејвид Бекам призна дека е „возбуден и збунет“ пред да почне да го гради замокот за неговата ќерка Харпер.

Станува збор за Дизни замок кој е составен од 4.080 парчиња.

Екс фудбалерот замокот го започна минатата недела, а шест дена подоцна конечно успеа да го направи.

Бекам објави фотографија од неговото дело, за кое веруваме дека Харпер била пресреќна.

РЕКЛАМИ:
Loading...