Home LIFE STYLE Мода и Убавина Дејвид Бекам, првиот маж на насловната на „Elle“

Дејвид Бекам, првиот маж на насловната на „Elle“

SHARE

Британското издание на светски познатото списание „Elle“ потврди дека Дејвид Бекам ќе се најде на насловната страна на мајското издание!

„Мајското издание низ Дејвид Бекам, познат по стилот и спортската умешност, ќе биде поддршка на Олимписките игри“, изјавиле претставници на списанието.

Дејвид изјавил дека е поласкан што всушност тој е првиот маж на насловната страна на ова списание.

„Elle е престижно списание кое е меѓународно познато“, изјавил тој.

Се чини дека успешниот спортист во текот на годините успеал да собере и по некој совет од својата сопруга Викторија Бекам која е редовна на бројни насловни страни на списанија ширум светот.

РЕКЛАМИ:
Loading...