Home INFO Дејвид Бекам се расплака на својот роденден! На прославата се појави неочекуван...

Дејвид Бекам се расплака на својот роденден! На прославата се појави неочекуван гостин!

SHARE

На својот 43-ти роденден поранешниот фудбалер Девид Бекам своето семејство го изведе на славенички ручк. За славењето да биде комплетно, недостасувал неговиот најстар син, 19 годишниот Бруклин, кој веќе неколку месеци живее и студира во Њујорк.
Бруклин не сакал да го пропушти роденденот на својот татко , па во договор со својата мајка Викторија му подготвиле изненадување.

Доаѓањето на најстариот син, Бруклин, кај Дејвид измамило солзи, па тој го запрашал својот син што прави тука? Се чини дека само Викторија знаела за ова изненадување, со глед на тоа дека другите членови на семејстото останале во шок.
А еве како и малата Харпер му го честиташе роденденот на својот татко.

РЕКЛАМИ:
Loading...