Home ШОУ БИЗз Балкан Деколтето едвај ги задржа градите на Јелена Карлеуша (фото)

Деколтето едвај ги задржа градите на Јелена Карлеуша (фото)

SHARE

Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во ново провокативно издание.

Пејачката носеше црн комбинезон со длабоко деколте, кој едвај ги задржа нејзините гради.

Јелена покажа дека направила и промена на фризурата, односно розевата боја ја надополни со неон розеви прамени.

Како ви се допаѓа?

????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on