Home ШОУ БИЗз Балкан Деколтето едвај ги задржа градите: Овој стајлинг на Јелена Карлеуша долго ќе...

Деколтето едвај ги задржа градите: Овој стајлинг на Јелена Карлеуша долго ќе се памети

2384
0
SHARE

Јелена Карлеуша сака да се облекува провокативно, но знае и да претера.

Пејачаката на Инстаграм објави фотографија на која позира во црн фустан со длабоко деколте.

Деколтето едноставно е ПРЕдлабоко, а градите на Јелена изгледаат буквално како балони.

За каде се облече вака, и како успеа да ги задржи градите во ова деколте е мистеријата која останува.

????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here