Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Децата на познатите: Емануела Додева ќерка на Биба Додева (видео)

Децата на познатите: Емануела Додева ќерка на Биба Додева (видео)

SHARE

Биба Додева веќе долго време е дел од македонската музичка сцена.

Во последниот период е навистина актуелна, првен со победата на Охрид Фест, а потоа и со нејзиниот љубовен живот.

Но, на тема каква мајка е Биба пред камерата на „Екстра Ексклузив“ открива нејзината прекрасна ќерка Емануела Додева.

За детството, смислата за хумор, но и строгата мама Биба раскажува Емануела во најновиот прилог за „Децата на познатите“.

Погледнете.

РЕКЛАМИ:
Loading...