Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Децата на познатите: Наташа Мешковска, ќерка на Димче Мешковски

Децата на познатите: Наташа Мешковска, ќерка на Димче Мешковски

SHARE

Нејзиниот татко го препознаваме по голем број хумористични улоги, a нејзе ја препознаваме по многу медали и натпревари во областа на пливањето… тие се Димче и Наташа Мешковски.

Наташа Мешковска во најновото издание на „Децата на познатите“ зборуваше за нејзиното детство.

Искрен, остар, директер човек и татко, но пред се нејзин идол… вака Наташа раскажува за нејзиниот татко Димче Мешковски. Наташа открива и како завршила во пливачките, а не актерските води.

Се за нејзините почетоци и спомени од детството погледнете во видеото на Екстра Ексклузив.

РЕКЛАМИ:
Loading...