Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Девојката на Огнен Амиџиќ бремена и нервозна се пожали: Хејтерите не ме...

Девојката на Огнен Амиџиќ бремена и нервозна се пожали: Хејтерите не ме оставаат раат !

реклама:G Natural

Новата девојка на водителот Огнен Амиџиќ очигледно неможе да ужива во бременоста и мирот со оглед на тоа тека има безброј хејтерски напади на нејзините социјални профили.

Мина Наумовиќ која е бремена и идна сопруга на водителот објави на своите социјални профили дел од пораките кои таа ги добива во кои што на безобразен начин е нападната дека без срам презела туѓи мажи и упропастува брак:

„Убаво те воспитала мајка ти да растуриш туѓи бракови, да заведеш туѓи мажи и татковци на деца, секоја чест. Браво за родителите и воспитувањето“, стои во пораката до неа.

За нивната врска се дозна неколку месеци по разводот на водителот со убавата Македонка Данијела Димитровска со која го има синот Матиј

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------