Home ШОУ БИЗз Мак сцена Девојка во диско му ги покажа градите на Слаткар (фото+видео)

Девојка во диско му ги покажа градите на Слаткар (фото+видео)

SHARE

Марко Маринковиќ-Слаткаристика со години ужива голема популарност кај македонската публика, а од неодамна тоа е случај и во Бугарија.

Милионите прегледи на неговите видео записи не се ништо ново, па оваа бројка се очекува и на неговото ново музичко парче.

Станува збор за песната „Money/Maani“ која за само неколку дена има повеќе од 100.000 прегледи на YouTube.

Print

Инаку новиот звук на Слаткаристика е soundtrack за бугарскиот филм „Привличане/Attraction“, кој е под режисерската палка на Мартин Макариев, човекот кој стои зад најпознатата бугарска серија „Под Прикритие“.

Во видео спотот кој изобилува со сцени од филмот, може да се забележат и експлицитни кадри.

Кај фановите најмногу внимание привлекоа девојките кои се бакнуваа, но девојката која без проблем ги покажува своите голи гради.

Инаку филмот својата премиера ќе ја доживее во февруари следната година, а дотогаш вие уживајте во видеото за „Money/Maani“.

РЕКЛАМИ:
Loading...