Home LIFE STYLE Мода и Убавина Девојката на Роналдо во неодоливо издание за „GQ“

Девојката на Роналдо во неодоливо издание за „GQ“

SHARE

Руската манекенка Ирина Шајк позираше во секси издание за германското издание на магазинот „GQ“.

Прекрасната Шајк во полуголо издание ги покажа своите долги нозе, но и прекрасното тело.

Со овој едиторијал таа уште еднаш покажа колку голем среќник е нејзиниот дечко, Кристијано Роналдо.

Парот веќе подолго време е во врска, а секој слободен момент го користи да бидат заедно.

Роналдо и Ирина моментално се наоѓаат на одмор во Сингапур.

Погледнете ја неодоливата Ирина во ова видео.

РЕКЛАМИ: ---