Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Џеј Ло ги покажа секси облините во комплет од 99 долари

Џеј Ло ги покажа секси облините во комплет од 99 долари

SHARE

Џенифер Лопез и нејзиното момче Алекс Родригез, викендов го поминаа во романтичниот Париз каде беа буквално неразделни.

Пејачката која секогаш излгледа одлично, за романтичната вечера се одлучи за провокативен изглед.

Џеј Ло облече нежно розев комплет од тесно здолниште и кроп топ кои имаа интересни проѕирни детали од страната.

Инаку пејачката се „скоцка“ во комплет од само 99 долари, во кој изгледаше навистина секси.