Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Џеј Зи прв пат во јавност по породувањето на Бијонсе

Џеј Зи прв пат во јавност по породувањето на Бијонсе

Џеј Зи ужива во својата нова улога – татко на три деца, а тоа го потврдува неговата насмевка.

Раперот се обиде да се скрие од папараците додека заминуваше од SoulCycle час во Холивуд.

Ова е прв пат Џеј Зи да биде виден во јавност откако неговата сопруга Бијонсе се породи со близнаци.

Џеј Зи изгледа навистина среќно!

РЕКЛАМИ:
Loading...