Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Џенифер Анистон посвојува дете после венчавката

Џенифер Анистон посвојува дете после венчавката

SHARE

Ѕвездата на „Пријатели“, Џенифер Анистон (44) која наскоро треба да се венча со Џастин Тероу (41) стравува дека нема да може да има деца по природен пат, така што се подготвува да посвои едно после свадбата.

Актерката во последно време се повеќе се дружи со колешката Шарлиз Терон, која исто така го посвои момчето Џексон. Таа сака што повеќе да дознае за мајчинството за да биде подготвена после посвојувањето дете.

Актерката наскоро треба да се венча во православна црква со нејзиниот вереник, но сака тоа да го сокрие од очите на јавноста затоа што веќе има лошо искуство со претходната свадба со Бред Пит.

РЕКЛАМИ:
Loading...