Home INFO Џенифер Лопез советува: Maжите помлади од 33 години се бескорисни! (ВИДЕО)

Џенифер Лопез советува: Maжите помлади од 33 години се бескорисни! (ВИДЕО)

реклама:4U PHARMA

Џенифер Лопез е убедена дека мажите се бескорисни додека не наполнат 33 години.
Со оглед на тоа со колкумина досега била во врска и во брак, компетентна е да направи анализа, се шегуваат нејзините фанови.
Згодната Џеј Ло учествувала во едно реално шоу каде и помагала на девојка да најде совршен партнер.
Лопез ја советувала девојката дека не вреди да се труди околу момчиња помлади од 33 години.

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------