Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Џенифер Лоренс во црн костим прошета низ Лондон

Џенифер Лоренс во црн костим прошета низ Лондон

SHARE

Џенифер Лоренс го продолжува своето модно дефиле во Лондон, откако изминатите неколку дена на БАФТА наградите се појави во неколку одлични тоалети.

Но, за актерката очигледно доста беше од фустани, па овој пат се појави во костим.

27-годишната Џенифер се одлучи за црна боја костим и кошула со точки.

Како ви се допаѓа?

РЕКЛАМИ:
Loading...