Home ЗАБАВА Џон Траволта по грешка се најде на свадбено видео

Џон Траволта по грешка се најде на свадбено видео

SHARE

Уште од ноември минатата година на социјалните мрежи започнаа да се појавуваат кратки видеа и клипови кои прикажуваат дел од култниот филм „Pulp Fiction“ каде Џон Траволта изгледа збунето.

Сега, „збунетиот Џон“ можеме да го видиме како дел од свадбено видео.

Краткиот клип е дел од свадбеното видео на Мaјкл и Анем Хобсон кој е објавен од страна на Imgur корисникот raconbang.

За само 24 часа доби над 6 милиони прегледи.

Погледнете зошто:

via GIPHY

РЕКЛАМИ:
Loading...