Home LIFE STYLE До пред една година никој не ја знаеше, а денес е сон...

До пред една година никој не ја знаеше, а денес е сон на секој маж

SHARE

Помина една година откако фаталната русокоса Шарлот Мекини се појави во рекламата за „Carls Jr” на Супербол, каде што за момент сите уживаа во нејзиното раскошно тело.

Од тогаш, оваа манекенка стана вистинска миленичка на Америка, па успеа да и ја украде и славата на популарната Кејт Аптон.

Дека Шарлот продолжува да оди со сигурни чекори низ светот на модата, докажа и на февруарската насловна за магазинот „GQ“.

шарлот за GQ

22–годишната раскошна убавица одлучила уште еднаш да се разголи, додека интимните делови ги прекрила со модни додатоци.

шарлот за GQ

Нема сомнеж дека менаџерите многу добро знаат што треба да прават со кариерата на оваа млада манекенка, со оглед на тоа што речиси за една година од непозната девојка таа постигна светска слава.

шарлот за GQ

шарлот за GQ

шарлот за GQ

шарлот за GQ

шарлот за GQ

шарлот за GQ