Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Добри гени или ботокс? Лицето на Анџелина Џоли затегнато и без брчки

Добри гени или ботокс? Лицето на Анџелина Џоли затегнато и без брчки

SHARE

Анџелина Џоли се појавува во јавност како никогаш до сега.

42-годишната актерка последно позираше пред премиерата на „Војна на ѕвездите“, филм кој го уживаше со нејзините деца Шајло и Медокс.

Сепак најмногу внимание привлече нејзиното лице на кое немаше ни грам шминка.

Џоли и покрај тоа што е во петата деценија од животот на лицето немаше ниту една бора, а тоа изгледаше свежо и позатегнато од било кога.

Дали станува збор за гени, ботокс или добар доктор, пресудете сами.

 

РЕКЛАМИ:
Loading...