Home ШОУ БИЗз Балкан Докторите загрижени: Еве колку тежи Ана Николиќ по породувањето

Докторите загрижени: Еве колку тежи Ана Николиќ по породувањето

SHARE

Ана Николиќ и Раста станаа пресреќни родители на малата Тара, но по породувањето пејачката поминува низ тежок период.

Ана е во депресија поради плус килограмите кои ги добила во бременоста, а таа моментално тежи 125 килограми што и создава поголем притисок.

Пејачката поради дебелината има покачен притисок и шеќер во крвта што дополнително ја исплашило.

Докторите поради оваа состојба и препишале соодветна терапија и диета кој која Ана строго се придржува.

РЕКЛАМИ:
Loading...