Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Домашна поддршка: Македонски ѕвезди кои присуствуваа на коцертот на Каролина

Домашна поддршка: Македонски ѕвезди кои присуствуваа на коцертот на Каролина

SHARE

Македонските ѕвезди и дадоа поддршка на Каролина Гочева и присуствуваа на нејзините концерти кои се дел од промоцијата на новиот албум „Извор“.

Во првите редови на последниот коцерт беа нејзините колеги Елена Ристеска и Панчо-ДНК, кои направија и фотографија со Каролина.

На претходните концерти присуствуваа и Тамара Тодевска и Катарина Ивановска кои исто така уживаа во убавата музика и одличен концерт.

najdobrata nasa @karolinagocheva

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on

Каролина ги воодушеви сите!

РЕКЛАМИ:
Loading...