Home ШОУ БИЗз Балкан Дона Арес пред смртта откри од што добила рак (видео)

Дона Арес пред смртта откри од што добила рак (видео)

SHARE

Пејачката Дона Арес, која неколку години се бореше со ракот, во едно интервју изјави од што таа смета дека ја добила оваа болест.

„Мене лично, она што мислам дека ме отру, иако ќе ме нападнат после ова интервју, е млекото. Дефинитивно тетрапак млекото. Јас сум подговтвена да потпишам дека е зло“, изјави пејачката.

За жал во понеделникот Дона Арес ја загуби битката со болеста.

РЕКЛАМИ:
Loading...