Home ШОУ БИЗз Балкан Досега не објавени фотографии од свадбата на Лепа Брена

Досега не објавени фотографии од свадбата на Лепа Брена

SHARE

Лепа Брена и Боба Живојиновиќ ја имаа свадбата на деценијата, а на истата беа поканети 600 гости.

А, во јавноста сега се појавија досега не објавени слики од свадбата која чинеше 25.000 евра.