Home ЗАБАВА Видео Доставувач мислел дека упаднал на снимање на порно филм (видео)

Доставувач мислел дека упаднал на снимање на порно филм (видео)

SHARE

Повеќето мажи имаат еротски сништа за одредени ситуации во кои бе се нашле, а повеќето се плод на сценаријата кои ги пратат порно филмовите.

Едно од популарните сценарија е доставувањето на храна и пречекувањето на доставувачот од секси девојка во долна облека која подоцна ќе го повика да влезе внатре.

Во токму ваква ситуација се нашол еден доставувач на храна кој мислел дека му се исполнил сонот кога вратата му ја отворила девојка во секси долна облека, па очекувал да биде повикан внатре за заедно да снимаат еротски сцени.

Тој дури и влегол во станот на девојата за да се фотографира со неа, но на негова  жалост не станувало збор за снимање порно филм, туку само обична шега.

РЕКЛАМИ:
Loading...