Home ШОУ БИЗз Балкан Доволно или не? Лепа Брена откри колку пати неделно има секс

Доволно или не? Лепа Брена откри колку пати неделно има секс

6220
0
SHARE

Лепа Брена ретко открива интимни детали од нејзиниот живот, посебно не кога се работи за сексот со сопругот Боба.

Меѓутоа овој пат направи преседан, па отворено зборуваше за нејзиниот сексуален живот.

„Секс имаме кога имам слободен ден. Тоа само тогаш може да го испланираме и изведеме, а тоа му доаѓа еднаш неделно. Кој ќе успеа да има секс два дена во неделата, тој е среќен верувајте“, вели Лепа Брена.

Инаку пејачката и Боба се заедно од далечната 1986-та година.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here