Home ЗАБАВА Патување Доживејте неверојатна есенска авантура во Прага

Доживејте неверојатна есенска авантура во Прага

SHARE

Почнува сезоната кога на сите ни недостасуваат летните горештини, свежите летни ноќи и заедно со нив забавите до утринските часови.

Почнува да ни досадува сивилото, но знаеме што не очекува па почнуваме да размислуваме: „Каде за празниците?“

Во Т.А СТАФ имаат одговор на вашето прашање и решение за есенска авантура.

Мотивирани од задоволните патници кои уживаа во летната сага на островот Крф, младиот тим, амбициозни девојки, храбро освојуваат нова дестинација!Пораки од задоволни патувачи со Стаф

Пораки од задоволни патувачи со Стаф

Пораки од задоволни патувачи со Стаф

Паролата #IROCKTHISCITY не води на CITYBREAK во ПРАГА!

Патување во кое можат да учествуваат само 50 среќници кои ќе ги искористат следниве 14 дена да го потврдат своето место.

„Златниот град ќе го доживееме до максимум! Опфаќајки програма која вклучува историски прошетки, боемски начин на живот и ноќни забави во најдобрите клубови- Прага нема да не заборави!“, велат од СТАФ.

Пораки од задоволни патувачи со Стаф

Бидејќи Европската престолнина на културата се смета за еден од најразновидните градови во однос на забава, од СТАФ порачуваат: „Избери ја својата авантура“.. – а нивниот тим тоа го овозможува!

image (5)

Празничниот викенд од 23-26.10 вклучува:

  • 2 ноќевања во хотел 3***, со појадок
  • Автобуски превоз на релација Скопје – Прага – Скопје
  • 2 организирани разгледи на Прага со водич ( секој ден различен дел од градот)
  • Забава со посета на 4-5 клубови со вклучена влезница и welcome drink (PUB CRAWL)
  • Забава во дискотеката Карлове Лазне со вклучена влезница
  • И секако 24/7 ТИМ кој е со вас на секој чекор

Ве очекуваат уште многу доживувања во програмата и на самото патување со СТАФ!

??????????????????????????????????????????????

Искористи го празничното расположение на тимот, испрати свои податоци и контакт телефон на info@staff.mk и очекувај ИЗНЕНАДУВАЊЕ!

Дознај повеќе за целосната програма на www.staff.mk.

PREDPOSLEDEN POSTER

РЕКЛАМИ:
Loading...