Home ШОУ БИЗз Балкан Драгана Мирковиќ за роденден доби автомобил вреден 400.000 евра (фото)

Драгана Мирковиќ за роденден доби автомобил вреден 400.000 евра (фото)

SHARE

Драгана Мирковиќ вчера го прослави 50-от роденден.

Пејачката во Виена направи забава за семејството и пријателите, а најскапиот подарок го добила од сопругот Тони.

Верувале или не тој и подари автомобил од марката „Мерцедес SLR“вреден минимум 400.000 евра.

#birthdaypresent for #draganamirkovic #vienna

A post shared by Lukas Ruf (@lukasruf) on

Автомобилот бил донесен пред хотелот во Виена, а Драгана била воодушевена.

Инаку ваков автомобил вози и славната Ким Кардашијан.